Oficjalne otwarcie złożonych ofert w przetargu

czwartek, 04 kwietnia 2013,

Informacja o otwarciu ofert w przetargu na opracowanie Planu transportowego Aglomeracji Poznańskiej.

 

W dniu 4 kwietnia 2013 o godzinie 11:00 nastąpiło oficjalne otwarcie złożonych ofert w przetargu nieograniczonym na realizację zadania: „Badania i opracowanie planu transportowego Aglomeracji Poznańskiej”. W wyznaczonym przez Miasto Poznań czasie niezbędne dokumenty złożyło 7 oferentów, firm jak i konsorcjów, z kraju i zagranicy. Oficjalnie poinformowano, że kwota, którą zamierza się przeznaczyć na realizację zaplanowanego zamówienia to 1.763.000,00 zł brutto. Rozpiętość cenowa złożonych ofert była duża i sięgała miliona złotych (najtańsza opiewała na niespełna 1,1 mln złotych, a najdroższa na prawie 2,1 mln złotych).

Ocenę formalną i merytoryczną przeszło 6 ofert, z których najkorzystniejszą, w wyniku porównania, okazała się propozycja współpracy złożona przez Konsorcjum: Biuro Inżynierii Transportu Pracownie Projektowe Cejrowski & Krych sp. j. i SMG/KRC Poland – Media S.A. Wykonawca zadeklarował zrealizowanie na potrzeby projektu 69 800 pomiarów i ankiet wśród mieszkańców Powiatu Poznańskiego i Miasta Poznania, wykonanie dokumentu Planu transportowego Aglomeracji Poznańskiej w terminie do 6 grudnia 2013 i zakończyć całość zadania do 4 lipca 2014 roku.

Oficjalne podpisanie umowy pomiędzy Miastem Poznań, a Konsorcjum Biuro Inżynierii Transportu Pracownie Projektowe Cejrowski & Krych sp. j. i SMG/KRC Poland – Media S.A. zaplanowano na 10 maja 2013 o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta Poznania przy placu Kolegiackim 17.

 


otwarcie2
  • Kliknij na poniższe zdjęcie, aby przejść do galerii związanej z tym wydarzeniem

Projekt "Badania i opracowanie planu transportowego Aglomeracji Poznańskiej" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013 (POPT 2007-2013)